24 مهر 1400
دمای مشهد: 22
ورود | ثبت نام
13

از نسخه خطی «کَنزُاللُغات» به‌کتابت سال۹۲۰قمری، پرچم‌ گنبد حرم‌های مطهر امام‌حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) که به دست شهید سلیمانی به مقام معظم رهبری تقدیم شده بود و ایشان به کتابخانه و موزه آستان قدس رضوی اهدا کرده‌اند و چندین کتاب چاپی با محور شخصیت سردار سلیمانی رونمایی شد.

رئیس سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی با اعلام این خبر گفت: برای نخستین‌بار در سه‌شنبه‌های علمی‌فرهنگی سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس از هدایای این شهید بزرگوار به موزه حرم مطهر امام رضا(ع) رونمایی شد. سیدجلال حسینی ادامه داد: این اتفاق در آستانه نخستین سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی رخ داد و از تعدادی هدایای ایشان که به مقام معظم رهبری تقدیم کرده بود و ایشان به موزه آستان قدس رضوی اهدا کرده بودند، رونمایی شد. وی درباره آثاری که در این مراسم رونمایی شد، اظهار کرد: این مراسم به‌صورت مجازی برگزار شد و از نسخه خطی «کَنزُاللُغات» به‌کتابت سال۹۲۰قمری، پرچم‌ گنبد حرم‌های مطهر امام‌حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) که به دست شهید سلیمانی به مقام معظم رهبری تقدیم شده بود و ایشان به کتابخانه و موزه آستان قدس رضوی اهدا کرده‌اند و چندین کتاب چاپی با محور شخصیت سردار سلیمانی رونمایی شد.

کد مطلب: 1498 1400/03/10 - 16:04
  شما این مطلب را پسندیده‌اید   شما و نفر دیگر این مطلب را پسندیده‌اند

ارسال نظر

نظر شما همان چراغی است که به ما در ادامه دادن درست مسیر کمک می‌کند، پس لطفا ما را از این روشنایی بی‌نصیب نگذارید. تمام نظرها منتشر خواهد شد مگر اینکه حاوی کلمات نامناسب و غیرقابل انتشار باشد.

کد امنیتی