24 مهر 1400
دمای مشهد: 22
ورود | ثبت نام
فرهنگسرا نصرت مشهد

دختران نوجوانی که در مراسم به نام «دختران شهر آفتاب» از آن‌ها تجلیل شد، دخترانی بودند که شهرآرامحله پیش از این به‌سراغ آن‌ها رفته بود و شرح موفقیت‌هایشان را نوشته بود؛ورزشکاران، هنرمندان، قاریان قرآن و... نوجوانانی که هر کدام در حوزه‌های مختلف افتخارآفرین هستند و مقام کسب کرده‌اند و در همین سن و سال کم فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته‌اند.


چند روز پیش مراسم تجلیل از دختران فرهیخته و نخبه منطقه6 شهرداری مشهد در فرهنگ‌سرای نصرت با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.
به گزارش شهرآرا محله در این مراسم که با حضور دختران و مادران منطقه برگزار شد،سرپرست اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه6، کارشناسان فرهنگی منطقه و مدیر فرهنگ‌سرای نصرت، هم حضور داشتند.
جمعی از دختران نوجوانی که در این مراسم به نام «دختران شهر آفتاب» از آن‌ها تجلیل شد، دخترانی بودند که شهرآرامحله پیش از این به‌سراغ آن‌ها رفته بود و شرح موفقیت‌هایشان را نوشته بود؛ورزشکاران، هنرمندان، قاریان قرآن و... نوجوانانی که هر کدام در حوزه‌های مختلف افتخارآفرین هستند و مقام کسب کرده‌اند و در همین سن و سال کم فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته‌اند.

در ادامه این مراسم، سرپرست اداره اجتماعی و فرهنگی منطقه6 ضمن تشکر از حاضران توضیحاتی را درباره برنامه ارائه داد: قرار بر این بود که در ایام دهه کرامت و به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) مراسم تجلیل از دختران محلات منطقه را برگزار کنیم اما به‌دلیل شلوغی و ترافیک برنامه‌ها به تأخیر افتاد.
احسان حسن‌نژادادامه داد: اما حالا خوشحالیم که این سعادت نصیبمان شده است و در خدمت دختران نخبه و افتخارآفرین منطقه هستیم و برنامه‌ای شاد را برای شما ترتیب داده‌ایم.

در ادامه گروه مائده‌ها، گروه 3نوجوان کاراته‌کار منطقه که پیش از این هم به‌سراغشان رفته بودیم، روی سن برای حاضران حرکات رزمی و نمایشی اجرا کردند.
در ادامه مراسم گروه نارنج و ترنج، گروه فرهنگی منطقه که اعضای آن هم متشکل از جوانان و نوجوانان ساکن این محله هستند، برنامه‌های شادی را اجرا کردند و به خوانش دکلمه، سرود و اجرای تئاتر پرداختند.بخشی از این برنامه‌هم اختصاص به تقدیر از دختران موفق محله‌های مختلف منطقه داشت.

کد مطلب: 1908 1400/04/14 - 16:47
  شما این مطلب را پسندیده‌اید   شما و نفر دیگر این مطلب را پسندیده‌اند

ارسال نظر

نظر شما همان چراغی است که به ما در ادامه دادن درست مسیر کمک می‌کند، پس لطفا ما را از این روشنایی بی‌نصیب نگذارید. تمام نظرها منتشر خواهد شد مگر اینکه حاوی کلمات نامناسب و غیرقابل انتشار باشد.

کد امنیتی